• Rakieta Donic-Schildkrot Top Team 800
  • Rakieta Donic-Schildkrot Top Team 800
  • Rakieta Donic-Schildkrot Top Team 800
  • Rakieta Donic-Schildkrot Top Team 800
  • Rakieta Donic-Schildkrot Top Team 800
  • Rakieta Donic-Schildkrot Top Team 800

Rakieta Donic-Schildkrot Top Team 800

  • „Top Team 800” niemieckiej marki premium Donic to bardzo wysokiej jakości, niezwykle dobrze wyposażona rakieta do ambitnych graczy rekreacyjnych i wymagających bardzo regularnych graczy hobbystycznych, którzy grają w wszechstronnym stylu.
£33.47
-16%
£40.00
£40.00
/ pcs
Product code: 754198
Koszt od £2.72

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home.
You can return the product without providing a reason within 14 days.
Show details
14 days to withdraw from the contract
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

This product is available in our stores

You can buy this product without placing an online order at one of our stores in your area. Check where the product is in stock.
Check availability

„Top Team 800” niemieckiej marki premium Donic to bardzo wysokiej jakości, niezwykle dobrze wyposażona rakieta do ambitnych graczy rekreacyjnych i  wymagających bardzo regularnych graczy hobbystycznych, którzy grają w wszechstronnym stylu. Bez kompromisów, jeśli chodzi o jakość drewna i przyczepności, ten topowy model został również wyposażony w zatwierdzoną przez ITTF wysokiej jakości gumę Vari Slick firmy Schildkröt, która dzięki swojej gąbce o grubości 1,8 mm (pomiędzy gumą a drewnem) zapewnia doskonały balans między mocą a panowaniem nad piłką. Powierzchnia gumy charakteryzuje się wyjątkową przyczepnością i maksymalnym obrotem oraz wspiera wszystkie techniki gry przy przenoszeniu do piłki.Tzw chwyt ERGO z zaokrąglonym, płynnym przejściem pomiędzy chwytem a ostrzem znacznie lepiej leży w dłoni niż klasyczne rakiety i unika punktów nacisku na palec wskazujący, ponieważ w tej złożonej konstrukcji nie ma ostrych krawędzi. Ta technologia wywodząca się ze sportów wyczynowych znajduje teraz drogę wśród rakiet rekreacyjnych, umożliwiając w ten sposób superszybkie przełączanie z forhendu na bekhend (i odwrotnie). Technologia PLS (Power Light System) sprawia, że ​​rakieta, która ma wydrążony uchwyt, jest lżejsza, a przez to bardziej ciężka na górze: rezultatem jest świetne prowadzenie przy jednoczesnej zwiększonej mocy, a wielu graczy uważa również, że nieco bardziej bezpośrednie czucie jest bardzo przyjemny. Wbudowana technologia AVS (Anti Vibrations System) pomiędzy ostrzem a rękojeścią wyraźnie redukuje wibracje i drgania, umożliwiając w ten sposób mniej męczące luzy z dużą kontrolą i optymalnym sprzężeniem zwrotnym.

 

Donic cieszy się doskonałą reputacją na całym świecie w segmencie turniejów tenisa stołowego i jest dostawcą wielu znanych czołowych graczy. Tradycyjna niemiecka marka Schildkröt istnieje na rynku od ponad 100 lat i jest uważana za wynalazcę piłki do tenisa stołowego. Dziś Donic-Schildkröt jest niekwestionowanym liderem rynku rekreacyjnego tenisa stołowego w Europie Środkowej. Jest produkowany w fabryce Schildkröt w Chinach, posiadającej certyfikat BSCI, zgodnie z najwyższymi standardami społecznymi.

Ask for this product

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Fields marked with asterisk are required
Remember that you can only negotiate a price based on an offer for exactly the same product from another online store.
If you are not sure how to do this, read the rules.
Fields marked with asterisk are required
Users reviews
IdoSell Trusted Reviews
4.88 / 5.00 2573 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2023-02-17
I am happy with my trade by You.it went smooth and quick. Only 4 days from bying to delivered in Denmark
2022-10-06
Fast delivery to the Netherlands (within 48 hours). Great prices!
pixelpixel