• Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 900
  • Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 900
  • Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 900
  • Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 900
  • Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 900

Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 900

  • „Waldner 900” renomowanej marki tenisa stołowego Donic-Schildkröt to bardzo wysokiej jakości rakieta dla ambitnych graczy atakujących, od graczy rekreacyjnych po ambitnych graczy startujących w zawodach.
55,33 €
-14%
64,44 €
64,44 €
/ szt.
Hersteller: Donic Schildkrot
Produktcode: 754893
Koszt od 2,87 €

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home 14 days.
Show details
14 days to withdraw from the contract
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

Dieses Produkt ist in unseren Shops erhältlich

Sie können dieses Produkt auch in einer unseren Filialen in Ihrer Gegend kaufen. Überprüfen Sie, in welchen Filialen dieses Produkt sofort verfügbar ist.
Verfügbarkeit überprüfen

„Waldner 900” renomowanej marki tenisa stołowego Donic-Schildkröt to bardzo wysokiej jakości rakieta dla ambitnych graczy atakujących, od graczy rekreacyjnych po ambitnych graczy startujących w zawodach. Ten model rakiety został nazwany na cześć wyjątkowego szwedzkiego zawodnika Jana-Ove Waldnera, który jest uważany za najlepszego zawodnika wszechczasów w historii tego sportu. Waldner 900 jest wyposażony w prawdziwie wyczynowe ostrze, które obiecuje maksymalną zabawę i maksymalną wydajność. Z terenu zawodów przejęto również tzw. „ERGO-Handle”, czyli przejście od ostrza do chwytu jest płynne i nie ma krawędzi, które powodowałyby ucisk na palcu wskazującym. Rakieta leży optymalnie w dłoni, a zmiana z forhendu na bekhend (lub odwrotnie) może nastąpić tak szybko, jak to możliwe, co jest wyraźną przewagą w tak szybkim sporcie, jak tenis stołowy. Zatwierdzona przez ITTF, bardzo przyczepna guma Alpha Slick zapewnia, że wszsytkie techniki gry są efektywnie przenoszone na piłkę. Gąbka o grubości 2,1 mm również osiąga dużą moc (im grubsza gąbka, tym więcej samoprzyspieszenia ma rakieta). Tak zwana technologia „Adjustable Balance Point” (ADP) umożliwia indywidualne dostosowanie charakterystyki gry do życzeń gracza: zmieniając środek ciężkości rakiety, można odpowiednio dostroić siłę i kontrolę nad piłką.

 

Donic cieszy się doskonałą reputacją na całym świecie w segmencie turniejów tenisa stołowego i jest dostawcą wielu znanych czołowych graczy. Tradycyjna niemiecka marka Schildkröt istnieje na rynku od ponad 100 lat i jest uważana za wynalazcę piłki do tenisa stołowego. Dziś Donic-Schildkröt jest niekwestionowanym liderem rynku rekreacyjnego tenisa stołowego w Europie Środkowej. Jest produkowany w fabryce Schildkröt w Chinach, posiadającej certyfikat BSCI, zgodnie z najwyższymi standardami społecznymi.

Frage zum Produkt stellen

Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten.

Felder mit einem Stern gekennzeichneten Felder sind Pflicht
Denken Sie daran, dass Sie nur mit einem Preis für ein und dasselbe Produkt eines anderen Online-Shops verhandeln können.
Wenn Sie sich nicht sicher sind, wie das geht, lesen Sie die Regeln.
Felder mit einem Stern gekennzeichneten Felder sind Pflicht
Kundenrezensionen
IdoSell Trusted Reviews
4.88 / 5.00 2415 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2022-12-15
Zügige Bearbeitung, leider kein PayPal, bei einer Vorabüberweisung muss man eine Mail schreiben, da das System des Unternehmens diese nicht anzeigt
2020-10-22
fachowa porada i szybka wysyłka. wszystko w porządku :)
pixelpixel