• Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 5000 Carbon
  • Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 5000 Carbon
  • Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 5000 Carbon
  • Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 5000 Carbon
  • Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 5000 Carbon

Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 5000 Carbon

  • „Waldner 5000 Carbon” niemieckiej topowej marki Donic-Schildkröt to topowy model linii Waldner, która jest dedykowana legendarnemu graczowi Donic i wielokrotnemu mistrzowi świata Janowi-Ove Waldnerowi.
64,88 €
-39%
106,98 €
106,98 €
/ szt.
Hersteller: Donic Schildkrot
Produktcode: 751805
Koszt od 3,00 €

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home 14 days.
Show details
14 days to withdraw from the contract
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

„Waldner 5000 Carbon” niemieckiej topowej marki Donic-Schildkröt to topowy model linii Waldner, która jest dedykowana legendarnemu graczowi Donic i wielokrotnemu mistrzowi świata Janowi-Ove Waldnerowi. Ta rakieta klasy premium jest idealnym wyborem dla ambitnych graczy rekreacyjnych i dla wyczynowych graczy, którzy są bardzo wymagający i nie chcą iść na kompromis w kwestii materiału. Pod względem wyposażenia, innowacyjnych technologii, jakości przetwarzania i funkcjonalności, Waldner 5000 Carbon jest absolutnie najlepszym produktem na całym rynku i obiecuje wysoki poziom gry i długą żywotność. Drewno, które jest doskonałej jakości konkurencyjnej, jest również wzmocnione wysokiej jakości węglem, aby zminimalizować skręcanie w momencie kontaktu z piłką i jednocześnie zoptymalizować reprodukcję energii. Misternie zaprojektowana konstrukcja chwytu ERGO została zaadaptowana z terenu zawodów i dzięki płynnemu przejściu od klingi bez krawędzi do chwytu znacznie lepiej leży w dłoni i nie tworzy żadnych punktów nacisku na palec wskazujący. Ponadto zapewniona jest szybka zmiana z forhendu na bekhend lub odwrotnie. Zatwierdzona przez ITTF guma najwyższej jakości jest wyposażona w wysokiej jakości gąbkę o grubości 2,3 mm, która zapewnia maksymalne przyspieszenie piłki i zapewnia maksymalną przyczepność podczas gry z rotacją, dzięki czemu można bardzo skutecznie zastosować wszystkie techniki gry. Dzięki tak zwanej technologii regulowanego punktu równowagi, w skrócie „ABP”, gracz może również dostosować środek ciężkości rakiety zgodnie z własnymi preferencjami. Środek ciężkości przesunięty w kierunku chwytu = większa kontrola nad piłką i „spin” (potencjał rotacji), środek ciężkości przesunięty w kierunku głowy = większa moc. Ta rakieta jest dostarczana w ochronnym opakowaniu blistrowym.

 

Donic cieszy się doskonałą reputacją na całym świecie w segmencie turniejów tenisa stołowego i jest dostawcą wielu znanych czołowych graczy. Tradycyjna niemiecka marka Schildkröt istnieje na rynku od ponad 100 lat i jest uważana za wynalazcę piłki do tenisa stołowego. Dziś Donic-Schildkröt jest niekwestionowanym liderem rynku rekreacyjnego tenisa stołowego w Europie Środkowej. Jest produkowany w fabryce Schildkröt w Chinach, posiadającej certyfikat BSCI, zgodnie z najwyższymi standardami społecznymi.

Frage zum Produkt stellen

Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten.

Felder mit einem Stern gekennzeichneten Felder sind Pflicht
Denken Sie daran, dass Sie nur mit einem Preis für ein und dasselbe Produkt eines anderen Online-Shops verhandeln können.
Wenn Sie sich nicht sicher sind, wie das geht, lesen Sie die Regeln.
Felder mit einem Stern gekennzeichneten Felder sind Pflicht
Kundenrezensionen
IdoSell Trusted Reviews
4.88 / 5.00 2563 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-04-02
Schneller Versand , netter Kontakt!
2022-12-15
Zügige Bearbeitung, leider kein PayPal, bei einer Vorabüberweisung muss man eine Mail schreiben, da das System des Unternehmens diese nicht anzeigt
pixelpixel