• Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 3000 Carbon
  • Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 3000 Carbon
  • Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 3000 Carbon
  • Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 3000 Carbon
  • Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 3000 Carbon

Rakieta Donic-Schildkrot Waldner 3000 Carbon

  • „Waldner 3000 Carbon” firmy Donic-Schildkröt to absolutnie topowa rakieta z linii Waldner, która dedykowana jest światowej sławy graczowi Donic i wielokrotnemu mistrzowi świata Janowi-Ove Waldnerowi.
71,86 €
-16%
86,04 €
86,04 €
/ szt.
Hersteller: Donic Schildkrot
Produktcode: 751803
Koszt od 3,00 €

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home 14 days.
Show details
14 days to withdraw from the contract
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

Dieses Produkt ist in unseren Shops erhältlich

Sie können dieses Produkt auch in einer unseren Filialen in Ihrer Gegend kaufen. Überprüfen Sie, in welchen Filialen dieses Produkt sofort verfügbar ist.
Verfügbarkeit überprüfen

„Waldner 3000 Carbon” firmy Donic-Schildkröt to absolutnie topowa rakieta z linii Waldner, która dedykowana jest światowej sławy graczowi Donic i wielokrotnemu mistrzowi świata Janowi-Ove Waldnerowi. Zarówno ambitni gracze rekreacyjni, jak i zorientowani na wyniki gracze wyczynowi docenią ten model rakiety. Produkt premium opracowany w Niemczech. Specjalnie wyselekcjonowane najwyższej jakości drewno zostało wyposażone we wzmocnienie z włókna węglowego, aby generować więcej mocy dzięki zoptymalizowanemu odtwarzaniu energii i kontroli, dzięki lepszej sztywności skrętnej przy uderzeniu piłką. Technologia zaczerpnięta ze sportów wyczynowych trafia teraz również do rakiet rekreacyjnych: dzięki tak zwanej „rękojeści ERGO” Donic-Schildkröt zapewnia płynne przejście od łopatki do rękojeści bez krawędzi, dzięki czemu rakietka jest zauważalnie lepiej leży w dłoni, a na palcu wskazującym nie mogą powstawać żadne niepokojące punkty nacisku. Ten projekt chwytu zapewnia również korzyści w zakresie szybkiego przełączania z forhendu na bekhend i odwrotnie, co jest wyraźną zaletą w grze, która jest tak szybka jak tenis stołowy. Nawet w przypadku gumy zatwierdzonej przez ITTF, położono nacisk na najwyższą jakość i wyraźne korzyści dla udanej gry: podkręcenie i wszystkie inne techniki gry są optymalnie przenoszone na piłkę, a wysokiej jakości gąbka o wysokości 2,1 mm zapewnia optymalne przyspieszenie piłki. Dzięki technologii „Adjustable Balance Point” (ADP) możliwe jest indywidualne dostosowanie charakterystyki gry tego rakietka do tenisa stołowego, aby w ciągu kilku sekund dostosować punkt równowagi do osobistych preferencji. Środek ciężkości przesunięty w kierunku chwytu = większa kontrola nad piłką i „spin” (potencjał rotacji), środek ciężkości przesunięty w kierunku głowy = większa moc. Optymalna ochrona podczas transportu dzięki solidnemu opakowaniu blistrowemu.

 

Donic cieszy się doskonałą reputacją na całym świecie w segmencie turniejów tenisa stołowego i jest dostawcą wielu znanych czołowych graczy. Tradycyjna niemiecka marka Schildkröt istnieje na rynku od ponad 100 lat i jest uważana za wynalazcę piłki do tenisa stołowego. Dziś Donic-Schildkröt jest niekwestionowanym liderem rynku rekreacyjnego tenisa stołowego w Europie Środkowej. Jest produkowany w fabryce Schildkröt w Chinach, posiadającej certyfikat BSCI, zgodnie z najwyższymi standardami społecznymi.

Frage zum Produkt stellen

Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten.

Felder mit einem Stern gekennzeichneten Felder sind Pflicht
Denken Sie daran, dass Sie nur mit einem Preis für ein und dasselbe Produkt eines anderen Online-Shops verhandeln können.
Wenn Sie sich nicht sicher sind, wie das geht, lesen Sie die Regeln.
Felder mit einem Stern gekennzeichneten Felder sind Pflicht
Kundenrezensionen
IdoSell Trusted Reviews
4.88 / 5.00 2520 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2022-12-15
Zügige Bearbeitung, leider kein PayPal, bei einer Vorabüberweisung muss man eine Mail schreiben, da das System des Unternehmens diese nicht anzeigt
2020-12-05
ok
pixelpixel