• Piłeczki Donic-Schildkrot Color Oioos Poly 40+ 6szt.
  • Piłeczki Donic-Schildkrot Color Oioos Poly 40+ 6szt.
  • Piłeczki Donic-Schildkrot Color Oioos Poly 40+ 6szt.
Sonderangebot

Piłeczki Donic-Schildkrot Color Oioos Poly 40+ 6szt.

  • Plastikowe kolorowe piłki do tenisa stołowego Color Popps niemieckiej marki Donic-Schildkrot dla graczy hobbystycznych i rekreacyjnych. Zapewniają doskonałą widoczność piłki, dzięki kontrastowi kolorów oraz świetną zabawę dla dorosłych i dzieci.
4,42 €
-27%
6,04 €
6,04 €
/ szt.
Hersteller: Donic Schildkrot
Produktcode: 649015
Koszt od 3,00 €

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home 14 days.
Show details
14 days to withdraw from the contract
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

Dieses Produkt ist in unseren Shops erhältlich

Sie können dieses Produkt auch in einer unseren Filialen in Ihrer Gegend kaufen. Überprüfen Sie, in welchen Filialen dieses Produkt sofort verfügbar ist.
Verfügbarkeit überprüfen
Technische Daten:
Balls quantity:
6szt.

Plastikowe kolorowe piłki do tenisa stołowego Color Popps niemieckiej marki Donic-Schildkrot dla graczy hobbystycznych i rekreacyjnych. Zapewniają doskonałą widoczność piłki, dzięki kontrastowi kolorów oraz świetną zabawę dla dorosłych i dzieci.

Od lipca 2014 klasyczne piłki celuloidowe zostały zastąpione nowymi plastikowymi piłkami w turniejach ITTF, a następnie stopniowo w większości lig na najwyższym poziomie. Plastikowe piłki są bardziej przyjazne dla środowiska w produkcji i mają porównywalne właściwości gry. Standardowo odróżnia je od konwencjonalnych kulek celuloidowych nadruk „40+”.

 

  • Kolorowe plastikowe piłki do tenisa stołowego dla hobbystów i rekreacji
  • Średnica: 40mm
  • Zawartość: 6 sztuk w opakowaniu (6x kolorowe)
  • Jakość Poly 40+ = Bez celuloidu

 

Produkcja piłek do tenisa stołowego Schildkröt ma długą historię. Tak zwana metoda dmuchawy została opracowana przez Schildkröt w Mannheim już w 1896 roku i jest stosowana do dziś do produkcji piłeczek. Żadna inna marka nie jest tak kojarzona z piłką do tenisa stołowego jak Schildkröt. Donic cieszy się doskonałą reputacją na całym świecie w segmencie zawodów tenisa stołowego i jest sponsorem wielu znanych czołowych graczy. Tradycyjna niemiecka marka Schildkröt istnieje na rynku od ponad 100 lat i jest uważana za wynalazcę piłki do tenisa stołowego. Dziś Donic-Schildkröt jest niekwestionowanym liderem rynku rekreacyjnego tenisa stołowego w Europie Środkowej. Jest produkowany w fabryce Schildkröt w Chinach, posiadającej certyfikat BSCI, zgodnie z najwyższymi standardami społecznymi.

Frage zum Produkt stellen

Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten.

Felder mit einem Stern gekennzeichneten Felder sind Pflicht
Denken Sie daran, dass Sie nur mit einem Preis für ein und dasselbe Produkt eines anderen Online-Shops verhandeln können.
Wenn Sie sich nicht sicher sind, wie das geht, lesen Sie die Regeln.
Felder mit einem Stern gekennzeichneten Felder sind Pflicht
Kundenrezensionen
IdoSell Trusted Reviews
4.88 / 5.00 2573 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2020-12-05
ok
2020-10-22
fachowa porada i szybka wysyłka. wszystko w porządku :)
pixelpixel