• Piłeczki Schildkrot Champion ITTF 3* Poly 40+ 3szt.
  • Piłeczki Schildkrot Champion ITTF 3* Poly 40+ 3szt.
  • Piłeczki Schildkrot Champion ITTF 3* Poly 40+ 3szt.
Special offer

Piłeczki Schildkrot Champion ITTF 3* Poly 40+ 3szt.

  • Champion 3* ITTF to nowa, topowa piłka od Schildkröt oraz jedyny i prawowity następca najsłynniejszej piłki wszech czasów do tenisa stołowego „Schildkröt 3* Super”.
£4.84
-23%
£6.31
£6.31
/ pcs
Producer: Schildkröt
Product code: 608540
Koszt od £2.72

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home.
You can return the product without providing a reason within 14 days.
Show details
14 days to withdraw from the contract
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

This product is available in our stores

You can buy this product without placing an online order at one of our stores in your area. Check where the product is in stock.
Check availability
Tech specs:
Balls quantity:
3pcs
Color:
White

Champion 3* ITTF to nowa, topowa piłka od Schildkröt oraz jedyny i prawowity następca najsłynniejszej piłki wszech czasów do tenisa stołowego „Schildkröt 3* Super”. Piłka turniejowa z aprobatą turniejową wydaną przez ITTF (Międzynarodowa Federacja Tenisa Stołowego ITTF), może być grana na wszystkich oficjalnych turniejach. Absolutnie wysokiej jakości, ręcznie wyselekcjonowana jakość od wynalazcy piłki do tenisa stołowego. Precyzyjnie okrągłe, najlepsze właściwości odbijania, trwałe i wytrzymałe! Champion 3* firmy Schildkröt nie zawierają teraz celuloidu. Już od lipca 2014 klasyczne piłki celuloidowe są stopniowo zastępowane na turniejach przez nowe plastikowe/poli piłki. Plastikowe piłki mają dziś absolutnie porównywalne właściwości gry oraz identyczną jakość i trwałość. Są jednak znacznie bardziej przyjazne dla środowiska podczas produkcji, dlatego ITTF zainicjował wymianę. Plastikowe piłki można rozpoznać po znaku + po 40 (40 oznacza średnicę. 40+ jest zatem zawsze i jednolicie plastikową/polipilkową piłką dla wszystkich producentów.

 

Produkcja piłek do tenisa stołowego Schildkröt ma długą historię. Tak zwana metoda dmuchawy została opracowana przez Schildkröt w Mannheim już w 1896 roku i jest stosowana do dziś do produkcji piłeczek. Żadna inna marka nie jest tak kojarzona z piłką do tenisa stołowego jak Schildkröt. Donic cieszy się doskonałą reputacją na całym świecie w segmencie zawodów tenisa stołowego i jest sponsorem wielu znanych czołowych graczy. Tradycyjna niemiecka marka Schildkröt istnieje na rynku od ponad 100 lat i jest uważana za wynalazcę piłki do tenisa stołowego. Dziś Donic-Schildkröt jest niekwestionowanym liderem rynku rekreacyjnego tenisa stołowego w Europie Środkowej. Jest produkowany w fabryce Schildkröt w Chinach, posiadającej certyfikat BSCI, zgodnie z najwyższymi standardami społecznymi.

Ask for this product

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Fields marked with asterisk are required
Remember that you can only negotiate a price based on an offer for exactly the same product from another online store.
If you are not sure how to do this, read the rules.
Fields marked with asterisk are required
Users reviews
IdoSell Trusted Reviews
4.88 / 5.00 2563 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2023-11-06
Everything were going ok
2023-01-27
Service without a problem, but I wrote an E-Mail with a wish and didn't get a response
pixelpixel