Reklamacje, zwroty, wymiany

REKLAMACJE

 

Jak zareklamować produkt?

 

 1. Pobierz Formularz reklamacji, wydrukuj go i wypełnij.
 2. Wyślij reklamowany produkt razem z formularzem na adres:

  erakiety.com, ul. Augustówka 21, 02-981 Warszawa

 3. Reklamacje rozpatrywane są niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.
  Dopisanie na paczce tekstu "REKLAMACJA" zwiększa szansę na rozpatrzenie reklamacji w najszybszym możliwym czasie.

 

Kontakt w sprawie reklamacji:

tel: 731-931-424
email: reklamacje@unit.eu.com

 

 

WYMIANY

 

Jak wymienić zakupiony towar?

 

Nasi klienci mają możliwość wymiany zakupionego towaru do 30 dni od daty zakupu. Wymienić można wyłącznie nieużywany i oryginalnie zapakowany towar. Można tego dokonać 'od ręki' w siedzibie naszego sklepu lub przy pomocy naszego kuriera. W tym celu należy złożyć ponowne zamówienie na towar o właściwym rozmiarze i umieszczenie stosownej uwagi w ostatnim etapie składania zamówienia: "Wymiana z zamówienia <numer zamówienia>". Usługa wymiany jest płatna i kosztuje 20 złotych, które można uregulować przelewem na konto Sklepu lub u kuriera. W celu dokonania wymiany należy złożyć zamówienie i przygotować produkt do wymiany, powinien on być oryginalnie zapakowany i odpowiednio zabezpieczony - prosimy nie oklejać taśmą oryginalnego opakowania, pamiętając, że towar trafii do ponownej sprzedaży. Prosimy również o dołączenie do zwracanego towaru paragonu fiskalnego, jeśli do zamówienia nie była wystawiana faktura. Kurier, który dostarczy paczkę będzie miał ze sobą list przewozowy dla odbioru.

 

Kontakt w sprawie wymiany towaru:

tel: 731-931-424
email: reklamacje@unit.eu.com

 

 

ZWROTY

 

Nasi klienci mają możliwość zwrotu zakupionego bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie do 30 dni od daty otrzymania towaru. Zwraca się wyłącznie nieużywane i oryginalnie zapakowane towary. W przypadku założonego podczas składania zamówienia konta na naszej stronie, zwrotu produktu dokonać można przez stronę internetową sklepu w zakładce "Zwrot produktów" w menu "Moje konto". W innym przypadku, należy zastosować się do poniższych kroków:

 

 1. Pobierz Formularz zwrotu/wymiany, wydrukuj go i wypełnij.
 2. Wyślij zwracany produkt razem z formularzem na adres:

  erakiety.com, ul. Augustówka 21, 02-981 Warszawa

 3. Zwroty rozpatrywane są niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty otrzymania zwracanego produktu.
  Dopisanie na paczce tekstu "ZWROT" zwiększa szansę na rozpatrzenie zwrotu w najszybszym możliwym czasie.

 

Zwracany produkt powinien być oryginalnie zapakowany i odpowiednio zabezpieczony - prosimy nie oklejać taśmą oryginalnego opakowania, pamiętając, że towar trafii do ponownej sprzedaży.

Prosimy również o dołączenie do zwracanego towaru paragonu fiskalnego lub jego kserokopii, jeśli do zamówienia nie była wystawiana faktura. W przypadku zagubienia paragonu, prosimy o wypełneinie oświadczenia, znajdującego się na drugiej stronie formularza zwrotu.

 

Kontakt w sprawie zwrotu towaru:

tel: 731-931-424
email: reklamacje@unit.eu.com

 

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Zwraca się produkty nieużywane, oryginalnie opakowane. Jeśli zwracany towar nosi ślady użytkowania lub nie jest oryginalnie zapakowany (opakowanie jest uszkodzone) to należy nas o tym poinformować, w szczególnych wypadkach możemy zaproponować zwrot towaru za część jego wartości.

 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (UNIT sp. z o.o. sp. k., ul. Augustówka 21, 02-981 Warszawa, sklep@erakiety.com, Telefon: +48 510 140 300) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Zwrotu produktu dokonać można przez stronę internetową sklepu w zakładce "Zwrot produktów" w menu "Moje konto". Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 

Odbierzemy rzecz. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

  Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:
 • Umowy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia.
 • Umowy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
 • Umowy, których przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

 

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

 

– Adresat: UNIT sp. z o.o. sp. k., ul. Augustówka 21, 02-981 Warszawa, sklep@erakiety.com

– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)  

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)  

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)  

– Adres konsumenta(-ów)  

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)  

– Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

 

DOSTAWA


Wysyłka towaru jest realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Czas dostarczenia paczki wynosi 1-3 dni robocze w godzinach 8.00 - 17.00. Przy powyższych terminach nie uwzględnia się sobót, niedziel oraz dni wolnych od pracy. Istnieje również możliwość odbioru osobistego zamówionych towarów pod ADRESEM ODBIORU.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2419 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Szybko, sprawnie i w ogóle! :) Polecam!
2023-11-10
wszystko super
pixelpixel